Email Drukuj

Ortodoncja

Krzywe zęby to bardzo częsta przyczyna kompleksów nie tylko u ludzi młodych, ale również dorosłych. Rozwiązania pomagające uzyskać prawidłowy zgryz oraz zniwelować wady szczękowo-twarzowe oferuje jedna z dziedzin stomatologii – ortodoncja. Zajmuje się ona leczeniem wrodzonych oraz nabytych wad zgryzu oraz wyrównywaniem nieprawidłowo ustawionych zębów, np. w przypadku występowania szparowatości czy stłoczenia. Leczeniem możemy rozwiązać również problemy związane z zaburzeniami czynności stawów skroniowo-żuchwowych.

W naszym gabinecie stomatologicznym w Tychach dentysta zakłada stałe aparaty zarówno z estetycznymi zamkami, jak również wersje klasyczne – metalowe.

Leczeniem mogą być objęci pacjenci od 6 roku życia do wieku dojrzałego. Przeprowadza się je aparatami ortodontycznymi ruchomymi lub stałymi w zależności od potrzeb danego pacjenta. Informujemy również, że istnieje możliwość przeprowadzenia leczenia za pomocą metody zwanej Clear Aligner. Polega ona na prostowaniu zębów przy pomocy przezroczystych nakładek, które można zdejmować do posiłków lub podczas mycia zębów.

Każde leczenie w naszym gabinecie ortodonta zaczyna od diagnostyki rtg i konsultacji, a także wykonania modeli diagnostycznych i sporządzenia planu leczenia.

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting

Prodent Ewa Surman-Nowak | ul. Bohaterów Warszawy 12, 43-100 Tychy

E-mail: stomatologiaprodent@op.pl | Tel. 516 059 450